درباره ما

مهر طرح در تیر ماه ۱۳۹۳ پا به عرصه رقابت نهاد که حتی کسی فکرش را هم نمی کرد که گروهی به این سرعت با امنیت مثال زدنی و کیفیت برتر نسبت به تمامی گروه های طراحی چت روم،  بتواند موفقیت خود را تضمین کند.
علت برتری مهر طرح و پیشرفت این گروه، مدیریت قوی، امنیت و کیفیت بسیار بالای سرور ها، پشتیبانی بی نظیر ۲۴ ساعته که حتی ۱ مشتری ناراضی نبوده است.
هدف از ایجاد گروه مهر طرح چیزی به جز کمک به مدیران چت روم ها که از عدم کیفیت و هزینه های بالای هاست در دیگر گروه ها رنج میبردند نبوده است.
در حال حاضر در عین ناباوری در مدت زمان فعالیت ۳ ساله ی خود تبدیل به بهترین گروه طراحی و میزبانی چت روم چه از نظر امنیت و چه از نظر کیفیت و همچنین پشتیبانی شده است.
از چندین عضو تشکیل شده است که هرکدام تخصص لازم در زمینه ی کانفیگ و امنیت سرور ها, امنیت چت روم ها و اسکریپت و همچنین سئو و بهینه سازی را دارا میباشد.
برخی از خدمات ما طراحی چت روم رفع ایرادات و پشتیبانی قدرتمند چت روم شما فروش هاست ارزان چت روم طراحی جامعه مجازی و فروش نمایندگی هاست دایرکت ادمین میباشد.
در آخر خدمت عزیزان عرض کنیم که برای دانستن دانش فنی و کیفیت کاری یک گروه همیشه از مشتریانش باید سئوال کنیم
پس در مورد کیفیت سرویس ها و پشتیبانی اگر اطلاعات کافی ندارید لطفا از مشتریان ما سئوال کنید.
 با آرزوی موفقیت شما و سربلندی گروه مهر طرح
مدیر گروه “مهر طرح”

 

برچسب ها:

بهترین گروه طراحی چت روم,پشتیبان چت روم ,تیم طراحی چت روم,رفع ایراد چت روم,طراحی چت,طراحی چت روم,طراحی چتروم,مشکل چت روم,هاست,هاست پرسرعت,هاست چت روم,هاست چتروم,هاست دایرکت ادمین,هاست دایرکت ادمین ارزان,هاست اشتراکی,هاست ارزان,دایرکت ادمین,بهترین چت, پشتیبان چت روم, چت, چت روم, چتروم, خرید چت, خرید و فروش چت روم, طراح چت, طراح چتروم, طراحی چت, طراحی چت روم, فروش چت